Sieć sprzedaży

Przeglądaj mapę i znajdź
nasze punkty sprzedaży

Wybierz województwo, w którym
chcesz wyszukać punkt sprzedaży


W tym rejonie nie ma punktów sprzedaży

Salony sprzedaży

Miasto Adres Mail Nr telefonu Godziny otwarcia
Komorniki/Poznań
Głogowska 432, 60-004 Komorniki/Poznań
poznan.glogowska@tell.pl 510 280 354 pon-pt: 9-21; sob: 9-21
Starachowice
Rynek 34, Starachowice 27-200
starachowice.rynek@tell.pl 41 275 97 60 pon-pt: 9-17; sob: 9-13
Skierniewice
Reymonta 8A, 96-100 Skierniewice
skierniewice.reymonta@tell.pl 500 020 382 pon-sob: 9-20; nd: 10-19 (handlowa)
Kutno
Kościuszki 73, Kutno 99-300,
kutno.kosciuszki@tell.pl 510 280 780 pon-sob: 9-21; nd: 10-20 (handlowa)
Piła
Aleja Powstańców Wielkopolskich 99, Piła 64-920
pila.powstancowwielkopolskich@tell.pl 512 674 031 pon-sob: 10-21; nd: 10-20 (handlowa)
Nowa Sól
Plac Wyzwolenia 4, Nowa Sól 67-100
nowasol.placwyzwolenia@tell.pl 512 660 929 pon-pt: 9-17; sob: 9-13
Bartoszyce
ul. Robotnicza 1, Bartoszyce 11-200
bartoszyce.robotnicza@tell.pl 504 140 770 pon-pt: 9-17; sob: 9-13
Ozorków
Wyszyńskiego 25, 95-035 Ozorków
ozorkow@tell.pl 500 020 386 pon-pt 9-17; sob 9-13
Biłgoraj
ul. Kościuszki 85, 23-400 Biłgoraj
bilgoraj.kosciuszki@tell.pl 502 179 046 pon-pt 9-17; sob 9-13
Kępno
ul. Rynek 30, 63-600 Kępno
kepno.rynek@tell.pl 62 782 00 00 pon-pt 9-17; sob 9-13
Jędrzejów
ul. Reymonta 11, 28-300 Jędrzejów
jedrzejow.reymonta@tell.pl 41 303 09 00 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Gostyń
ul. 1 Maja 16, 63-800 Gostyń
gostyn.1maja@tell.pl 509559241 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Kalisz
ul. Poznańska 121, 62-800 Kalisz
kalisz.poznanska@tell.pl 510 243 602 pon-sob. 9-21, niedz. 9-20
Konin
ul. Paderewskiego 8, 62-510 Konin
konin.paderewskiego@tell.pl 632448918 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Koźmin Wielkopolski
ul. Staszica 13, 63-720 Koźmin Wielkopolski
kozmin@tell.pl 62 721 91 30 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Kłodzko
ul. Wojska Polskiego 18, 57-300 Kłodzko
klodzko@tell.pl 516774326 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Leszno
ul. Waleriana Wróblewskiego 8, CH Galeria Starówka, 64-100 Leszno
leszno.wroblewskiego@tell.pl 655170819 pon-pt. 9-21, sob. 9-21
Luboń
ul. Żabikowska 66, 62-030 Luboń
lubon@tell.pl 510 280 360 pon-pt: 10-21; sob: 10-21; nd: 10-19
Nowy Tomyśl
Pl. Fryderyka Chopina 12, 64-300 Nowy Tomyśl
nowytomysl.chopina@tell.pl 61 445 10 92 pon-pt: 9-17; sob: 9-13
Ostrów Wielkopolski
ul. Kolejowa 6, 63-400 Ostrów Wielkopolski
ostrowwielkopolski.kolejowa@tell.pl 62 721 02 06 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Poznań
ul. Stanisława Matyi 2, 61-581 Poznań
poznan.matyi@tell.pl 61 646 15 96 pon-sob. 9-21, niedz. 9-21
Poznań
ul. Górecka 30 lok. 39, 60- 201 Poznań
poz.panorama@tell.pl 61 832 33 09 pon-sob: 10-20; nd: 10-19 (handlowa)
Poznań
ul. Bukowska 156, 60-197 Poznań
poznan.bukowska@tell.pl 61 843 63 23 pon-pt. 9-21, sob. 10-20
Rawicz
ul. 17 Stycznia 22, 63-900 Rawicz
raw.17stycznia@tell.pl 65 546 52 59 pon-pt. 9-17, sob. 10-14
Środa Wielkopolska
ul. ks. Kegla 3/4, 63-000 Środa Wielkopolska
srodawlkp.kegla@tell.pl 61 285 56 65 pon-pt: 10-19; sob: 10-17; nd: 10-14 (handlowa)
Środa Wielkopolska
Pl. Armii Poznań 2, 63-000 Środa Wielkopolska
sro.armiipoznan@tell.pl 61 285 23 62 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Słupca
ul. Tadeusza Kościuszki 5, 62-400 Słupca
slupca@tell.pl 63 242 68 08 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Turek
Pl. Wojska Polskiego 3 , 62-700 Turek
turek.placwojskapolskiego@tell.pl 63 289 39 89 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Bielawa
ul. 1 Maja 28, 58-260 Bielawa
bielawa.1maja@tell.pl 501 033 222 pon-pt. 10-18, sob. 10-14
Dzierżoniów
ul. Prochowa 8, 58-200 Dzierżoniów
dzierzoniow.prochowa@tell.pl 500 088 880 pon-pt. 9-19, sob. 9-15
Jawor
ul. Legnicka 26, 59-400 Jawor
jawor.legnicka@tell.pl 502 296 111 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Kamienna Góra
ul. Jana Pawła II 16a lok. 1, 58-400 Kamienna Góra
kg.janapawla@tell.pl 507 123 439 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Legnica
ul. Fabryczna 3, 59-220 Legnica
legnica@tell.pl 507182897 pon-sob. 9-20, niedz. 10-18
Lubań
ul. Ratuszowa 2/3, 59-800 Lubań
luban.ratuszowa@tell.pl 75 775 94 03 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Milicz
ul. Rynek 37, 56-300 Milicz
milicz.rynek@tell.pl 71 383 10 77 pon-pt. 9-17, sob. 10-13
Nowa Ruda
ul. Piastów 8, 57-400 Nowa Ruda
nowaruda.piastow@tell.pl 510280379 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Oleśnica
ul. 3-go maja 61, 56-400 Oleśnica
olesnica@tell.pl 71 314 34 31 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Oława
ul. Bolesława Chrobrego 20, 55-200 Oława
olawa.boleslawachrobrego@tell.pl 507191500 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Środa Śląska
ul. Legnicka 26/28, 55-300 Środa Śląska
srodaslaska.legnicka@tell.pl 71 317 12 04 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Strzelin
ul. Rynek 9, 57-100 Strzelin
strzelin@tell.pl 71 392 41 08 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Świdnica
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
swidnica.westerplatte@tell.pl 500008806 pon-sob 9-21, nd 10-20
Wałbrzych
ul. Kusocińskiego 4 lok. 1, 58-309 Wałbrzych
walbrzych.kusocinskiego@tell.pl 74 665 68 50 pon-sob 9-20; nd 10-18
Wołów
ul. Piastów Śląskich 24, 56-100 Wołów
wolow@tell.pl 71 389 54 13 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Wrocław
Al.Gen. Hallera 52, 53-324 Wrocław
wroclaw@tell.pl 507 159 922 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Ząbkowice Śląskie
ul. Kościuszki 4, 57-200 Ząbkowice Śląskie
zabkowice@tell.pl 74 810 08 60 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Zgorzelec
ul. Jeleniogórska 42 lok.16, 59-900 Zgorzelec
zgorzelec@tell.pl 75 643 88 50 pon-pt 9-21; sob 9-21; nd 10-20
Ziębice
ul. Rynek 66, 57-220 Ziębice
ziebice@tell.pl 74 819 06 84 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Złotoryja
ul. Basztowa 8, 59-500 Złotoryja
zlotoryja.rynek@tell.pl 519 053 024 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Krosno Odrzańskie
ul. Poznańska 7/3, 66-600 Krosno Odrzańskie
krosno@tell.pl 68 383 99 90 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Rzepin
ul. Kościuszki 20, 69-110 Rzepin
rzepin.tadeuszakosciuszki@tell.pl 95 757 93 03 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Świebodzin
Wojska Polskiego 49, CH Karuzela, 66-200 Świebodzin
swiebodzin.pilsudskiego@tell.pl 68 322 82 79 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Szprotawa
ul. Odrodzenia 28, 67-300 Szprotawa
szprotawa@tell.pl 68 376 21 58 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Żagań
Pl. Słowiański 2 lok. 1, 68-100 Żagań
zagan.placslowianski@tell.pl 68 477 14 10 pon.-pt. 9-17, sob. 9-13
Zielona Góra
ul. Batorego 128, 65-735 Zielona Góra
zielonagora.batorego@tell.pl 68 320 14 50 pon-pt 9-21, sob-niedz 9:30-20
Grodków
ul. Rynek 21, 49-200 Grodków
grodkow@tell.pl 77 424 16 55 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Kluczbork
ul. Rynek 3, 46-200 Kluczbork
kluczbork.rynek@tell.pl 77 417 16 20 pon-pt 9-17; sob 9-13
Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice
czdz.kolejowa@tell.pl 32 215 22 54 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Czerwionka-Leszczyny
ul. ks. Pojdy 75A, 44-238 Czerwionka-Leszczyny
czerwionka-leszczyny@tell.pl 32 431 49 55 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Częstochowa
ul. Kisielewskiego 8/16, 42-215 Częstochowa
czestochowa.kisielewskiego@tell.pl 500020328 pon-sob 9-21, nd 10-20
Knurów
ul. Kapelanów Wojskowych 2A, 44-194 Knurów
knurow.kapelanowwojskowych@tell.pl 510 119 203 pon-sob. 9-17, niedz. 9-13
Kłobuck
ul. Rynek Jana Pawła II 22, 42-100 Kłobuck
klobuck.rynekjanapawla@tell.pl 509 675 263 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Lubliniec
ul. Kościuszki 2, 42-700 Lubliniec
lubliniec@tell.pl 34 356 12 51 pon-pt. 9-17, sob. 10-13
Pszów
ul. Traugutta 29, 44-370 Pszów
pszow.traugutta@tell.pl 32 455 34 16 pon-pt 9-17; sob 9-13
Racibórz
ul. Nowa 7, 47-400 Racibórz
raciborz@tell.pl 32 419 17 09 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Radlin
ul. Rogozina 60, 44-310 Radlin
radlin.rogozina@tell.pl 32 455 85 54 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Ruda Śląska
ul. 1 Maja 310, 41-710 Ruda Śląska
rudaslaska.1maja@tell.pl 32 240 01 28 pon-pt 10-21(czw 9-21); sob 10-21; nd 10-20
Rybnik
ul. Kotucza 100, 44-200 Rybnik
ryb.kotucza@tell.pl 32 424 19 08 pon-pt 9-20; sob 9-18; nd 10-18
Rybnik
ul. Gliwicka 45 lok. 9, 44-200 Rybnik
rybnik.gliwicka@tell.pl 32 423 99 00 pon- czw. 9-21, pt- sob. 10-20
Rydułtowy
ul. Ofiar Terroru 44, 44-280 Rydułtowy
rydultowy.ofiarterroru@tell.pl 32 457 78 12 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Siemianowice Śląskie
ul. Śląska 30, 41-100 Siemianowice Śląskie
tomtel@tell.pl 32 229 00 02 pon-sob. 9-17, niedz. 9-13
Skoczów
ul. Cieszyńska 6, 43-430 Skoczów
skoczow.cieszynska@tell.pl 509047724 pon-sob. 9-17, niedz. 9-13
Sosnowiec
ul. Warszawska 3, 41-200 Sosnowiec
sosnowiec@tell.pl pon-sob. 9-19, niedz. 9-13
Tarnowskie Góry
ul. Piłsudskiego 8 , 42-600 Tarnowskie Góry
tarnowskie.gory@tell.pl 32 740 92 65 pon-pt 9-18; sob 9-13
Zabrze
Pl. Teatralny 12, 41-800 Zabrze
zabre.placteatralny@tell.pl 32 271 21 38 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Żywiec
ul. Zielona 3, 34-300 Żywiec, CH Lider
zywiec.zeromskiego@tell.pl 510 280 817 pon-sob. 9-20, nd. 10-18 (handlowa)
Koluszki
ul. Brzezińska 11, 95-040 Koluszki
koluszki@tell.pl 510236564 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Ozorków
ul. Wyszyńskiego 25, 95-035 Ozorków
ozorkow@tell.pl 426566747 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Pajęczno
ul. 1 Maja 7, 98-330 Pajęczno
pajeczno.1maja@tell.pl 510122559 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Radomsko
ul. Metalurgii 7, 97-500 Radomsko
radomsko.metalurgii@tell.pl 500 008 805 pon-pt 9-20; sob 9-18; nd 10-18
Sieradz
Al. Pokoju 11c, 98-200 Sieradz
sieradz.pokoju@tell.pl 512398246 pon-pt. 10-18, sob. 9-13
Tomaszów Mazowiecki
ul. Warszawska 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
tomaszowmaz.warszawska@tell.pl 516099647 pon-pt 9-21; sob 9-21; nd 10-20
Zduńska Wola
ul. Kilińskiego 1B, 98-220 Zduńska Wola
zdunskawola.kilinskiego@tell.pl 43 671 15 44 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Łęczyca
ul. J. Grodzkiej 12, 99-100 Łęczyca
leczyca@tell.pl 24 254 60 55 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Łódź
Al. Piłsudskiego 94, 92-202 Łódź
lodz.pilsudskiego@tell.pl 42 674 72 88 pon-sob. 9-21, niedz. 10-19
Łódź
Gen. Dąbrowskiego 89, 93-271 Łódź
lodz.dabrowskiego@tell.pl 500260700 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Łowicz
ul. Stanisławskiego 25A, 99-400 Łowicz
lowicz@tell.pl 46 837 52 02 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Kazimierza Wielka
ul. Armii Krajowej 9, 28-500 Kazimierza Wielka
kazimierzawielka.armiikrajowej@tell.pl 41 350 12 21 pon-pt. 9-17, sob. 10-14
Kielce
ul. Radomska 20c, 25-413 Kielce
kie.radomska@tell.pl 41 368 61 53 pon-sob. 9-21, niedz. 9-21
Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Jana Pawła II 63B, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
ostrowiecswietokrz.janapawla2@tell.pl 41 263 41 04 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Skarżysko- Kamienna
ul. Krasińskiego 13, 26-110 Skarżysko-Kamienna
dreamcom@tell.pl 41 252 40 82 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Bochnia
ul. Partyzantów 2a lok. 45, 32-700 Bochnia
bochnia@tell.pl 502 244 822 pon-sob. 10-21, niedz. 10-19
Brzesko
ul. Solskiego 14a, 32-800 Brzesko
brzesko.ludwikasolskiego@tell.pl 506 116 519 pon-sob 9-20, nd 10-18
Krosno
ul. Kolejowa 27, 38-400 Krosno
krosno.kolejowa@tell.pl 13 492 73 33 pon-pt. 9-19, sob. 9-16
Miechów
ul. Piłsudskiego 2, 32-200 Miechów
miechow.pilsudskiego@tell.pl 500 026 734 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Niepołomice
Pl. Zwycięstwa 1, 32-005 Niepołomice
niepolomice.zwyciestwa@tell.pl 12 281 00 80 pon-pt. 8:30-17:30, sob. 9-13
Nowy Sącz
Węgierska 170, 33-300 Nowy Sącz
nowysacz.wegierska@tell.pl 18 262 22 22 pon-sob. 10-21, niedz. 10-20
Nowy Sącz
Gorzkowska 32, 33-300 Nowy Sącz
ns.real@tell.pl 512185800 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Nowy Targ
ul. Składowa 2a, 34-400 Nowy Targ
nowytarg.skladowa@tell.pl 18 264 12 57 pon-sob 9-21; nd 10-19
Nowy Targ
ul. Kilińskiego 20, 34-400 Nowy Targ
nowytarg.kilinskiego@tell.pl 18 448 91 41 pon-pt 9-20; sob 9-20; nd 10-19
Olkusz
ul. Rynek 10, 32-300 Olkusz
olkusz@tell.pl 32 643 13 89 pon-pt. 9-18, sob. 9-13
Rabka Zdrój
ul. Orkana 18J, 34-700 Rabka Zdrój
rabkazdroj.orkana@tell.pl 510 280 403 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Jasło
ul. Kołłątaja 2, 38-200 Jasło
jastel@tell.pl 13 448 54 57 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Sanok
ul. Jagiellońska 30, 38-500 Sanok
sanok@tell.pl 13 464 16 26 pon-pt 9-20; sob-nd 10-19
Biała Podlaska
ul. Jana III Sobieskiego 9, 21-500 Biała Podlaska
biala.podlaska@tell.pl 833434053 pon-sob 9-21; nd 10-20
Bychawa
ul. Piłsudskiego 5, 23-100 Bychawa
bychawa@tell.pl 81 566 24 24 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Chełm
ul. Popiełuszki 5, 22-100 Chełm
chelm.popieluszki@tell.pl 501 000 350 pon-pt. 9-18, sob. 9-14
Hrubieszów
ul. Partyzantów 2C, 22-500 Hrubieszów
hrubieszow.partyzantow@tell.pl 846972463 pon-pt. 9-17, sob. 10-14
Janów Lubelski
ul. Zamoyskiego 20, 23-300 Janów Lubelski
janowlubel.zamoyskiego@tell.pl 15 873 96 12 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Lublin
ul. Turystyczna 1, 20-207 Lublin
lublin.turystyczna@tell.pl 817451005 pon-pt 9-21; sob 9-19; nd 9-20
Lublin
ul. Chodźki 14, 20-093 Lublin
lublin.chodzki@tell.pl 817409058 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Międzyrzec Podlaski
ul. Lubelska 24, 21-560 Międzyrzec Podlaski
miedzyrzec.podlaski@tell.pl 501500959 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Świdnik
ul. Kardynała S.Wyszyńskiego 17, 21-040 Świdnik
swidnik@tell.pl 817516972 pon-sob. 10-20, niedz. 11-18
Tomaszów Lubelski
ul. Lwowska 15E, 22-600 Tomaszów Lubelski
tomaszow.lwowska@tell.pl 846641152 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Włodawa
ul. Jana Pawła II 23, 22-200 Włodawa
wlodawa@tell.pl 82 572 13 68 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Łuków
ul. Warszawska 1, 21-400 Łuków
lukow.warszawska@tell.pl 25 798 99 73 pon-pt. 9-18, sob. 9-14
Brodnica
ul. Kościuszki 6 , 87-300 Brodnica
brodnica.kosciuszki@tell.pl 501 749 540 pon-pt: 9-17; sob: 9-13
Bydgoszcz
ul. Kruszwicka 1, 85-231 Bydgoszcz
bydgoszcz.kruszwicka@tell.pl 509618975 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Grudziądz
ul. Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz
grudziadz.chelminska@tell.pl 564626153 pon- sob: 9-21; nd: 10-20
Bytów
ul. Jana Pawła II 6c, 77-100 Bytów
byt.janapawla@tell.pl 59 822 62 63 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Chojnice
ul. Obrońców Chojnic 1, 89-604 Chojnice
chojnice.obroncowchojnic@tell.pl 52 395 10 57 pon-sob. 9-21, niedz. 10-18
Człuchów
ul. Królewska 14, 77-300 Człuchów
czluchow.krolewska@tell.pl 59 821 20 10 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Dzierzgoń
ul. Krzywa 2, 82-440 Dzierzgoń
dzierzgon.krzywa@tell.pl 507 147 099 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Gdańsk
ul. Schuberta 102A, 80-172 Gdańsk
gdansk.schuberta@tell.pl 58 301 98 61 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Kwidzyn
ul. Chopina 24 lok.2, 82-500 Kwidzyn
kwidzyn.chopina@tell.pl 510280404 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Tczew
ul. Żwirki 34/41, 83-110 Tczew
tczew.zwirki@tell.pl 58 777 04 25 pon-pt. 10-18, sob. 9-14
Dobre Miasto
ul. Jana Pawła II 38, 11-040 Dobre Miasto
dobremiasto@tell.pl 513 189 980 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Elbląg
ul. 12 Lutego 21 lok. 62, 82-300 Elbląg
elblag.12lutego@tell.pl 55 232 68 40 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Ełk
ul. Roosevelta 1, 19-300 Ełk
elk.roosevelta@tell.pl 875201306 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Gołdap
ul. Partyzantów 18B, 19-500 Gołdap
goldap.partyzantow@tell.pl 501068500 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Kętrzyn
ul. Lanca 1, 11-400 Kętrzyn
ketrzyn.lanca@tell.pl 89 752 36 61 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Lidzbark Warmiński
ul. Wysokiej Bramy 11/4, 11-100 Lidzbark Warmiński
lidzbarkwarm.wysokiejbramy@tell.pl 510280448 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Mrągowo
ul. Warszawska 24B, 11-700 Mrągowo
mragowo.warszawska@tell.pl 89 741 49 09 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Olsztyn
ul. Wilczyńskiego 25E, 10-686 Olsztyn
olsztyn.wilczynskiego@tell.pl 89 541 48 66 pon-pt. 10-18, sob. 10-15
Pisz
ul. Tadeusza Kościuszki 4a, 12-200 Pisz
pisz.kosciuszki@tell.pl 87 423 53 52 pon-pt. 9-17, sob. 10-14
Augustów
ul. Owsiana 1, 16-300 Augustów
augustow.wojskapolskiego@tell.pl 500 105 396 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Białystok
ul. Hetmańska 16 lok 28, 15-727 Białystok
bialystok.hetmanska@tell.pl 510 280 780 pon-sob. 9-21, niedz. 9.30-19.30
Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 50 lok.54, 17-100 Bielsk Podlaski
bielskpodlask.mickiewicza@tell.pl 857300322 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Sokółka
ul. Grodzieńska 64, 16-100 Sokółka
sokolka.grodzienska@tell.pl 857113056 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Wysokie Mazowieckie
ul. Rynek Piłsudskiego 81, 18-200 Wysokie Mazowieckie
wysokiemazow.pilsudskiego@tell.pl 501300599 pon-pt. 9-17, sob. 10-14
Błonie
ul. Rynek 8, 05-870 Błonie
blonie@tell.pl 508 084 936 pon-pt. 10-18, sob. 9-14
Garwolin
ul. Kościuszki 25, 08-400 Garwolin
garwolin.kosciuszki@tell.pl 509 050 703; 500 020 392 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Gostynin
ul. Zamkowa 2A, 09-500 Gostynin
gostynin.zamkowa@tell.pl 24 235 90 55 pon-pt. 9-17, sob. 10-13
Grodzisk Mazowiecki
ul. Plac Wolności 19A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
grodziskmazow.plwolnosci@tell.pl 22 724 29 02 pon-pt. 10-18, sob. 9-13
Janki
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki
janki@tell.pl 22 847 80 94 pon-sob. 9-21, niedz. 9-20
Legionowo
Jerzego Siwińskiego 2, 05-120 Legionowo
legionowo.rynek@tell.pl 22 732 15 57 pon-sob. 10-21, nd. nieczynne
Maków Mazowiecki
ul. Rynek 17, 06-200 Maków Mazowiecki
makowmazowiecki.rynek@tell.pl 509 421 077 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Marki
Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki
marki.pilsudskiego@tell.pl 22 771 68 64 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Mława
ul. Żeromskiego 4, 06-500 Mława
mlawa.zeromskiego@tell.pl 23 658 23 60 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Warszawska 15, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
nowydwormazowiecki.warszawska@tell.pl 227320398 pon-pt. 10-18, sob. 10-14
Ostrołęka
ul. Kilińskiego 29, 07-410 Ostrołęka
ostroleka.kilinskiego@tell.pl 296911175 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Otwock
ul. Kupiecka 2, 05-400 Otwock
otwock.kupiecka@tell.pl 22 710 00 07 pon-sob. 9-21, nd. 10-20
Piaseczno
ul. Puławska 46, 05-500 Piaseczno
piaseczno.pulawska@tell.pl 510 192 759 pon-sob. 9-21, nd. 9.30-20 (handlowe)
Pionki
ul. Dębowa 2, 26-670 Pionki
pionki@tell.pl 48 612 07 45 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Przasnysz
ul. Rynek 2, 06-300 Przasnysz
przasnysz.rynek@tell.pl 29 691 15 51 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Radom
ul. Toruńska 1, 26-616 Radom
radom.torunska@tell.pl 48 366 12 08 pon-sob. 9-21, niedz. 11-18
Radom
ul. Żółkiewskiego 4, 26-605 Radom
radom@tell.pl 483308051 pon-sob. 9-21, niedz. 10-19
Radom
Al. Józefa Grzecznarowskiego 28, 26-610 Radom
radom.m1@tell.pl 483320038 pon-sob. 9-21, niedz. 11-19
Radom
ul. Żeromskiego 9, 26-600 Radom
radom.zeromskiego@tell.pl 48 330 87 25 pon-pt. 10-18, sob. 9-14
Sierpc
ul. Piastowska 3, 09-200 Sierpc
sierpc@tell.pl 24 275 24 77 pon-pt. 9-17, sob. 9-13
Sulejówek
ul. Dworcowa 58, 05-071 Sulejówek
sulejowek.dworcowa@tell.pl 227600462 pon-pt. 10-18, sob. 10-14
Warszawa
ul. Powstańców Śląskich 126, 01-466 Warszawa
waw.carrefour@tell.pl 22 663 00 23 pon-sob. 10-21, niedz. 10-20
Warszawa
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa
wola-park@tell.pl 22 837 00 15 pon-sob. 10-22, niedz. 10-20
Warszawa
ul. Połczyńska 4, lok. B127, 01-378 Warszawa
warszawa.polczynska@tell.pl 513189977 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Wołomin
ul. Geodetów 2, 05-200 Wołomin
wolomin.geodetow@tell.pl 509 420 444 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Wołomin
ul. Moniuszki 1, 05-200 Wołomin
wolomin.moniuszki@tell.pl 504 012 835 pon-pt. 9-17, sob. 9-14
Żyrardów
ul. Okrzei 38, 96-300 Żyrardów
zyrardow.okrzei@tell.pl 46 813 10 91 pon-pt. 10-18, sob. 9-14
Szczecin
ul. Ku Słońcu 67, 71-047 Szczecin
scz.geant@tell.pl 500 224 950 pon-sob. 9-21, niedz. 10-20
Szczecin
ul. Rydla 50, 70-783 Szczecin
szczecin.rydla@tell.pl 91 469 11 20 pon-pt. 10-19, sob. 10-14

Sprzedaż dla biznesu

Imię Nazwisko Mail Nr telefonu
Rafał Kacperski rafal.kacperski@tell.pl 660 323 734
Paulina Langowska paulina.langowska@tell.pl 602 208 913
Krzysztof Kamiński krzysztof.kaminski@tell.pl 500 635 800
Krzysztof Ostrowski krzysztof.ostrowski@tell.pl 510 077 641
Paweł Szlompek pawel.szlompek@tell.pl 787 405 349
Katarzyna Szumska katarzyna.szumska@tell.pl 509 507 000
Hanna Świder hanna.swider@tell.pl 721 304 045
Beata Słupska beata.slupska@tell.pl 504 328 592
Karolina Marecik karolina.marecik@tell.pl 502 117 727
Daniel Marecik daniel.marecik@tell.pl 504 507 807
Mariusz Wasilewski mariusz.wasilewski@tell.pl 500 020 314
Paweł Kaczyński pawel.kaczynski@tell.pl 508 968 825
Justyna Wyrzycka Turlej justyna.turlej@tell.pl 510 280 801
Wojciech Pajor wojciech.pajor@tell.pl 510 141 516
Norbert Kryczka norbert.kryczka@tell.pl 602 490 147
Marzena Szczepaniak marzena.szczepaniak@tell.pl 501 616 714
Kamil Mielcarek kamil.mielcarek@tell.pl 500 100 245

Zapraszamy do współpracy!

Szukamy Partnerów Biznesowych
do prowadzenia salonów lub biur
sprzedaży B2B. Skorzystaj z naszej
wiedzy i doświadczenia.

Dołącz do nas

Należymy do grupy OEX

Poznaj Grupę OEX