Proces rekrutacji

Procesy rekrutacyjne prowadzimy w zależności od aktualnych potrzeb. Poszukujemy kandydatów do pracy w stacjonarnych salonach sprzedaży telefonów komórkowych na stanowisko:

  • Specjalista/ka ds. sprzedaży
  • Recepcjonista/ka
  • Kasjer/ka
  • Kierownik salonu sprzedaży
  • Specjalista/ka ds. sprzedaży usług biznesowych
  • Subagent Tell sp. z o.o.

Jeżeli zainteresuje Cię  praca w naszej firmie,  wyślij nam swoje cv i lm na adres: [email protected].

Wysyłając aplikację pocztą elektroniczną wskaż nazwę stanowiska oraz miejscowość, w której chciałbyś pracować.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy w naszej firmie skontaktuj się z Działem HR pisząc na adres: [email protected]. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PUBLIKACJA OFERTY

Poszukiwania kandydatów prowadzimy różnymi sposobami. Publikujemy ogłoszenia w internecie korzystamy z własnej bazy danych, ale chętnie też pod uwagę bierzemy kandydatury osób, które polecają nasi pracownicy.

ANALIZA I SELEKCJA APLIKACJI

Analizujemy Twoje CV  pod kątem naszych wymagań określonych w ogłoszeniu. Weryfikujemy nadesłane dokumenty biorąc pod uwagę przede wszystkim doświadczenie zawodowe i  umiejętności. Ważne są dla nas również kursy i szkolenia, dzięki którym zdobyłeś konkretną wiedzę czy też podniosłeś swoje kwalifikacje zawodowe. Zachęcamy do przesłania listu motywacyjnego, który pozwoli nam poznać bliżej Twoją motywację i powód złożenia CV właśnie na naszą ofertę pracy.

ROZMOWA TELEFONICZNA

Zanim zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, możesz spodziewać się telefonicznego kontaktu ze strony naszego działu HR.  Podczas rozmowy zapytamy o Twoją dyspozycyjność, oczekiwania i plany, porozmawiamy także chwilę o Twoim doświadczeniu zawodowym.  Następnie  przedstawimy Ci nasza firmę oraz udzielimy bardziej szczegółowych informacji o ofercie pracy, na którą aplikowałeś.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Po zakończeniu I etapu rekrutacji kandydaci, którzy najlepiej wypadli podczas wstępnych wywiadów telefonicznych, zostają  zaproszeni  na spotkanie rekrutacyjne z kierownikiem regionalnym. Taka rozmowa potrwa ok.  40 minut. Podczas spotkania zapytamy Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, edukację, umiejętności, oczekiwania, motywację i cele zawodowe. Ważne są dla nas również predyspozycje osobowościowe. Kompetencje niezbędne na niektórych stanowiskach pracy sprawdzamy także za pomocą różnego rodzaju zadań praktycznych i symulacji. Podczas spotkania opowiemy Ci o firmie, dowiesz się więcej o naszych priorytetach, wyzwaniach i organizacji pracy. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania dotyczące stanowiska pracy, o które się ubiegasz. O wyniku rozmowy poinformujemy Cię maksymalnie do 2 dni po zakończeniu wszystkich rozmów kwalifikacyjnych.

DZIEŃ PRÓBNY

Jeżeli rozmowa kwalifikacyjna przebiegnie pomyślnie, spotkamy się na Dniu Próbnym w salonie sprzedaży. W ten sposób zapoznasz się z potencjalnym miejscem pracy, obowiązkami i wyzwaniami, które czekają Cię na oferowanym przez nas stanowisku pracy. Stwarza to dla nas również niepowtarzalną okazję, aby poznać  Cię w bardziej naturalnym środowisku i  utwierdzić się w przekonaniu, że jesteś właśnie tą osobą, której szukamy.\

PRZEKONAŁEŚ NAS – WITAJ W TELL

Każdy uczestnik procesu rekrutacji otrzyma zwrotną informację o  jego wyniku. Jeśli nie otrzymasz propozycji pracy na stanowisku, na które aplikowałeś zaproponujemy Ci alternatywne wakaty lub zachowamy Twoje CV w naszej bazie kandydatów. Zależy nam, by utalentowani ludzie pracowali właśnie w naszej organizacji.

Jeżeli obie strony wyrażą chęć współpracy kolejnym krokiem jest dopełnienie formalności, czyli podpisanie umowy.