Kontakt

Stanowisko Imię i nazwisko Adres e-mail
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Artur Kucner artur.kucner@tell.pl
Dyrektor Regionu Rafał Duda rafal.duda@tell.pl
Dyrektor Regionu Bernadeta Bukowska bernadeta.bukowska@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Katarzyna Chmurzewska katarzyna.chmurzewska@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Agnieszka Kobus-Borecka agnieszka.kobus-borecka@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Ewelina Oźlańska ewelina.ozlanska@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Tomasz Potoczny tomasz.potoczny@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Monika Szyndler monika.szyndler@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Violetta Jackowiak violetta.jackowiak@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Alicja Gralińska alicja.gralinska@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Krzysztof Niwiński krzysztof.niwinski@tell.pl
Stanowisko Imię i nazwisko Adres e-mail
Dyrektor Działu Sprzedaży Bezpośredniej Artur Muzyk artur.muzyk@tell.pl
Kierownik Regionalny Sprzedaży Bezpośredniej Mariusz Szyma mariusz.szyma@tell.pl
Centrala Imię i nazwisko Adres e-mail
Biuro Zarządu
Kierownik Biura Zarządu
Monika Olejnik monika.olejnik@tell.pl
Dział Księgowości
Główna Księgowa
Jolanta Stachowiak jola.stachowiak@tell.pl
Dział Rozliczeń
Specjalista ds. rozliczeń
Beata Hansz beata.hansz@tell.pl
Dział Marketingu
Kierownik Działu Marketingu
Aleksandra Suszek ola.suszek@tell.pl
Dział Logistyki
Kierownik Działu Logistyki
Katarzyna Daniłów kasia.danilow@tell.pl
Dział Informatyki
Kierownik Działu IT
Robert Olejnik admin@tell.pl
Dział Akcesoriów
Koordynator Działu Akcesoriów
Adam Tułacz adam.tulacz@tell.pl
Dział Kontroli
Specjalista ds. Kontroli
Krzysztof Łoś krzysztof.los@tell.pl

Aby uzyskać więcej informacji o ofercie lub dodatkowych usługach dla firm prosimy pisać na adres: kontakt.kkb@tell.pl
Konsultant Klienta Biznesowego z danej miejscowości skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub poprzez e-mail.

Strona korzysta z plików cookie.

Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij